.

.

4P 60-100Ka 420Vac Куќа Пренапони Заштитна LowVoltage Arrester Уред 4P 60-100Ka Домаќинство Surge Protector

4P 60-100Ka 420Vac Куќа Пренапони Заштитна LowVoltage Arrester Уред 4P 60-100Ka Домаќинство Surge Protector

DEN 1149.36

Од стока
Во продавницата

Тоа Е Карактеристика На Стабилни Перформанси, И Лесно Да Се Инсталира.Тоа Е Погоден За C И D Ниво На Заштита, Ќе Се Користи За Equipotential Конекција Кога Штрајкови, Брз Одговор Кога Се Јавува, Истовар Напон, Заштита На Апарати За Дома И Вашата Безбедност.Отстранлив Собранието, Лесно Да Се Приклучокот И Отстранете.Водич Железнички Инсталација, Едноставна Операција.Пламен Retardant Школка, Оган Доказ, Се Безбедни За Употреба.Спецификација : Материјал : Pc Пламен Retardant Материјал Број На Столбови : 4 P Време на Одговор : ¡Ü25 Ns Оценет Напон : 385 V Максимална Испуштање Струја : 100 Ka До : ¡Ü2.5 Kv Тежина : Околу.812 G/28.6 Оз Пакет Листа : 1 X Куќа Surge Protector.

Карактеристиките

Material:
Pc Flame Retardant Material Number&Nbsp;Of&Nbsp;Poles
&Nbsp; Package List:
1 X House Surge Protector
Вака можеби ќе ви се допадне