.

.

adidas Случај Наменета за iPhone 12 случај, iPhone 12 Про случај, 6.1 инчи, Капка Тестирани Случаи, Shockproof Покрена Рабови, Оригинални Њујорк snap случај Заштитни случај, Црно Бело Ло

adidas Случај Наменета за iPhone 12 случај, iPhone 12 Про случај, 6.1 инчи, Капка Тестирани Случаи, Shockproof

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

TPU изградба : влијанието отпорни на TPU изградба штити телефонот од капки и испакнатините.Флексибилност : Adidas i Phone случај има супер флексибилни, сигурна подлога од која лесно можете да го отстраните вашиот мобилен телефон кога ви е потребна.Воскресна рабовите : нашиот случај, исто така, ја зголеми рабовите за да се заштити вашиот екран од гребење.Лесен пристап : со нашите adidas Оригинали случај, ќе имаат лесен пристап до сите функции и порти на вашиот телефон.Употреба на полначот на телефонот без да се отстрани случај. 【ИКОНА】Adidas телефон случај со нашите легендарниот Trefoil логото на моделот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне