.

.

5-во-1 Бебе Помине Комплет, Бебе Помине Clippers Сет со Симпатична Случај, Ноктите Clipper, Ножици, Пинцети, Блескав Уво Лажичка, Бебе Нокти Датотека за Новороденче, Бебе, Дет?

5-во-1 Бебе Помине Комплет, Бебе Помине Clippers Сет со Симпатична Случај, Ноктите Clipper, Ножици, Пинцети,

DEN 238.80

Од стока
Во продавницата

Мултифункционален 5-во-1 Бебе Помине Комплет : Ова е комплетен бебе помине алатка, вклучувајќи и бебе помине clipper, бебе, ножици, мека совет пинцети, бебе нокти датотека, блескав уво лажичка со две лажица главата, и симпатична насмевка случај.лесно складирање или Преносни.Висок-квалитет и Безбедно Материјал : Метал делови се направени од прецизност од не ' рѓосувачки челик, не-тап и против rusting.Пластичните делови се направена од ABS, анти-лизга, издржливи.Договор со повеќето највисок хигиенски стандарди, супериорен средување на ноктите за полнење за бебето.Специјално Дизајнирани за Бебе : круг помине clipper е нежна и мазна, многу погоден за бебе е малку прстите на рацете и нозете.На децата ножици се дизајнирани со заоблени агли и кратки мечеви за да се спречи месо од тоа да биде фатен.Пинцети со Круг дизајн може да ги собереш нечистотијата од устата и ушите.Висока густина бебе ноктите машина за полнење му дадете на вашето бебе повеќе деликатна нега.Симпатична цртан филм надворешно пакување, две бои се достапни.Совршен Бебе Подарок & Погодно Carring : целата бебе ноктите машина собата не е толку голема како 100ml шише од Кока-Кола.Удобен за носење, тоа е совршен избор за мајки дома и на пат.Ова новороденче помине во собата е совршен подарок за семејства со новороденчињата.Нови мајки, кои се подготвуваат да имаат бебе ќе биде многу среќен да добие таква внимателен подарок. 100% Задоволни Гаранција : на кој начин да се подобри квалитетот на животот, ние никогаш нема да престанам.Ние се осигура дека вие сте сосема без ризик да ги купите, ние се сигурни дека ќе бидете задоволни со ова купување!Ако не сте задоволни со Ae Kahtay бебе производи, контактирајте со нас за слободни промена или наплата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне