.

.

9007MS02S0054, Вклучете се Ограничи Н. К./Н. В. SPDT Врвот Ролери Клипот Микро-Конектор 3А 240VAC 28VDC 22.24 N Линеарна Рамо Планината

9007MS02S0054, Вклучете се Ограничи Н. К./Н. В. SPDT Врвот Ролери Клипот Микро-Конектор 3А 240VAC 28VDC 22.24

DEN 4036.80

Од стока
Во продавницата

Набавувач : Schneider-Плоштад D Дел No : 9007 MS02 S0054 Ro HS : Нема HTS : 8536509055 COO : MX ECCN : EAR99 Снабдувач Стандарден Пакет : 1 Тип : Минијатурни Actuator Стил : Топ Ролери Клипот Пол Фрли Конфигурација : SPDT Switch Конфигурација : N. O./N. C. Оперативни Сила : 22.24 N Димензија : 39.62 x 15.75 x 44.45 mm Максимална Тековната Оценка : 3@240 VAC 28 VDC Терминал Напишете : Микро-Конектор NEMA Стандард, како Комплет Оценка : 1, 2, 4, 6, 6 P Тело Ориентација : Директно Единица Мерка : По Секоја Погледнете Повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне