.

.

45 Степен Улица Лактот 1/4 Инчи NPT Месинг Цевки Вклучите, 1/4 NPT Женски x 1/4 NPT Машки Воздух Црево Фитинзи 2Pack

45 Степен Улица Лактот 1/4 Инчи NPT Месинг Цевки Вклучите, 1/4 NPT Женски x 1/4 NPT Машки Воздух Црево Фитинзи

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 : 1/4 месинг 45 лактот фитинг е премиум солидна месинг, висока цврстина, висока цврстина,отпорни на абење,дури и потрајни од железо и железо поцинкуван цевка фитинзи. 【Посебни】 1/4 45 степен улица лактот за поврзување машки-заврши и женски-заврши цевки во еден агол,Американскиот Национален Цевка Коси (NPT) теми. 【ТЕМПЕРАТУРА СПЕКТАР】1/4 месинг 45 улица лактот е еластичност при високи температури и низок магнетни пропустливост;температурата на работа спектар на -65 на +250 степени Ф 【ШИРОКО се КОРИСТИ】 : месинг е отпорен на корозија,па оваа 1/4 npt 45 улица лактот монтирање може да се користи во влажни средини;исто така, може да се користи со масти, горива и природен гас, ладење, инструментација и хидраулични системи со низок и среден притисок цевка линија врски, како и воздухот алатки. 【СУПЕРИОРЕН ТЕМИ】 : Токму бланширан, тесни теми, не е лесно да се лизга, подлабоки теми дизајн им овозможува на фитинзи за да се чувствува подобро, неспокојот теми за полесно и побрзо инсталација;Тоа го прави за работа полесно и поефикасно. 45 Степен Улица Лактот 1/4 Инчи NPT Месинг Цевки Вклучите, 1/4" NPT Женски x 1/4" NPT Машки Воздух Црево Фитинзи 2 Pack. 1.Брз s право адаптер ви треба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне