.

.

CYD Дрвени Случај за iPhone XR, Природни Вистинско Дрво Врежани Работи Коњ Shockproof Капка Доказ Тенок Браник TPU Заштитна Маска за iPhone XR (2018)

CYD Дрвени Случај за iPhone XR, Природни Вистинско Дрво Врежани Работи Коњ Shockproof Капка Доказ Тенок Браник

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Лак работ дизајн се чувствуваат добро,лесен за инсталација и отстранување ,За i Phone XR (2018).Слим мека TPU и рака-полиран дрво назад pannal направи овој случај лесно да се одржи.Подигнување на работ 1.0 mm обезбеди напредни капка заштита на екранот,360° заштита, се покриени агли.Направен од Природни Цреша Дрво + TPU Гума.Забелешка : Секое дрво текстури се различни, која е уникатна текстура својства на бамбус дрво, па така длабочината на секој производ се исто текстура и боја не е можно.Избрана преработка на дрво е направен, на површината по мелење, полирање, сликарство и други парична казна занает повеќе од десетина канали, за да се осигура дека секој случај изгледаат и се чувствуваат за да се постигне посакуваната држава. 100% чисто природни дрво.Токму одговара на обликот на i Phone .Обезбеди i Phone целосна заштита совршено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне