.

.

YINGGEXU Тастатура Мини Безжична Тастатура Мини Безжична Тастатура Глувчето Поставете Безжична Светлото, Црна

YINGGEXU Тастатура Мини Безжична Тастатура Мини Безжична Тастатура Глувчето Поставете Безжична Светлото, Црна

DEN 4806.96

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. -Ергономски рака зафат, повеќе удобен операција. -RGB три-боја и осветлување. -Минијатурни изглед, лесно да се носат. -Висока чувствителност на допир мувла.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!Боја Име : black Type : Full touch keyboard Number на копчињата : 59 (копчиња)Интерфејс : USBWhether за поддршка plug and play : support Connection со компјутер : wireless Is има мултимедијална копче за функција : Yes Shortcut : Yes With или без дланка остатокот : Yes Waterproof функција : не поддржува waterproof Button технологија : Silicone Backlight функција : три-боја backlight Whether за поддршка на ергономијата : support Material : Plastic Line должина : 0 (метри)Производ големина : 126 X57 X12.5mm Product тежина : 0.073 (KG)Пакување листа : домаќин, кабелот за напојување, manual Colour : Black Custom поддршка : support With безжична : wireless Keyboard тип : Touch Model се користи : General.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне