.

.

Seagate st300mm0026 savvio 300мк 10000 ВРТЕЖИ во минута САС 6.0 gb/s 64mb Кеш 2.5 Внатрешен Хард Диск (Голи Диск) (Обновена)

Seagate st300mm0026 savvio 300мк 10000 ВРТЕЖИ во минута САС 6.0 gb/s 64mb Кеш 2.5 Внатрешен Хард Диск (Голи

DEN 1409.52

Од стока
Во продавницата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск гола (внатрешни) дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.SEAGATE ST300 MM0026 Savvio 300МК 10000 ВРТЕЖИ во минута САС 6.0 Gb/s 64 MB кеш 2.5" внатрешен хард диск (Голи Диск) Гол Диск.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне