.

.

Претовар Запечатување Систем Водоотпорен Муниција Буквар Куршум

Претовар Запечатување Систем Водоотпорен Муниција Буквар Куршум

DEN 225.60

Од стока
Во продавницата

"Range R" sealer систем – неговото високо-квалитетни запечатување систем кој обезбедува заштита на делови, компоненти и механизми од ефектите на животната средина (вода, vapors, гасови).Запечатување слој обезбедува неограничен рок на траење cartidge (гарантира повеќе од 50 години!), високо-квалитетна заштита од влага и вода (на запечатување слој совршено има multifold (вклучувајќи остри) температурни разлики) - кои на крајот се дава одличен резултат на тоа, долго чување и 100% заштита.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне