.

.

ZUZULI Бања Тоалетна Хартија Носителот Водоотпорен Ѕид Монтирани Бања Рака Хартија Полица Носителот Пешкир Фармацевт Кутија Индустриски Тоалет Полица Носителот Тки

ZUZULI Бања Тоалетна Хартија Носителот Водоотпорен Ѕид Монтирани Бања Рака Хартија Полица Носителот Пешкир Фармацевт

DEN 1816.80

Од стока
Во продавницата

Ѕидот правилно поставени и опремени со завртки.Едноставен стил, модерен и елегантен изглед.За набљудување на прозорец за користење на обемот на хартиени крпи.Широк штекер дека може да се повлече на хартија од многу лесно.Мали удобност и простор за заштеда на енергија, совршен за спални, купатило, wc, кујна, итн.Силна и водоотпорен лепило поддршка за долгорочната трајност.Опис : Водоотпорен Ѕид Монтирани Бања Рака Хартија Полица Носителот Пешкир Фармацевт Кутија Индустриски Тоалет Полица Носителот Ткиво Кутија-Ѕидот правилно поставени и опремени со завртки.-Едноставен стил, модерен и елегантен изглед.-За набљудување на прозорец за користење на обемот на хартиени крпи.-Широк штекер дека може да се повлече на хартија од многу лесно.-Perfec за домашна употреба или комерцијални апликации како што се хотели, Тоалет, Ресторан, Аеродром, деловна Зграда итн.Спецификација:Материјал : PPColor : Бели,Јасно Сино,Green Size : (L) x (W) x (H) 275 x 107 x 205mm / 11 x 4 x 8 инчен (appr.)Пакет се Вклучени:1 x Хартија Dispenser1 x Белата Buckle1 x Pack Инсталација на kit Adds голема убавина и го намалува досадни чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне