.

.

Labrepco ЛАБОРАТОРИЈА-332-UR-P81 Исправена Замрзнувач Полици (Нерѓосувачки Челик) со 81-клетка Поликарбонат Кутии

Labrepco ЛАБОРАТОРИЈА-332-UR-P81 Исправена Замрзнувач Полици (Нерѓосувачки Челик) со 81-клетка Поликарбонат

DEN 171.36

Од стока
Во продавницата

Направен од лесен, отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик.Полици се чисти и полира со lustrous заврши.Капацитет : (9) 2" чување на кутии (Fiberboard, Полипропилен, Поликарбонат, или Метал).Рек Димензии (L x H x W) : 16.8" x 6.65" x 5.5".Вклучува поликарбонат кутии со 81-клетка dividers.Labrepco ЛАБОРАТОРИЈА-332-UR Исправена Замрзнувач Полици се изработени од лесен, отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик.Полици се чисти и полира со lustrous заврши и затворени за да се заштити од отпечатоци од прсти или други знаци за време на превозот.Labrepco замрзнувач полици обезбеди удобен, прифатлива примерок за складирање на вашиот лабораторија.Вклучува notched, вртливата се справи со дизајниран за лесно ракување, а носи ниски температури безбедносни ракавици.Компатибилен со повеќето модели на лабораториски замрзнувачи (-20, -40, -86), но се потврди вашиот потребни димензии пред купување.За 2 инчен кутии (fiberboard, полипропилен, поликарбонат, или метал).Поликарбонат кутии со 81-клетка dividers се вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне