.

.

Зголемување НА Крпи, 5 pc Кујна Постави: 2 Тенџере Носители,1 Рерна МИТ & 2 Крпи, Мароко Плочка Дизајн

Зголемување НА Крпи, 5 pc Кујна Постави: 2 Тенџере Носители,1 Рерна МИТ & 2 Крпи, Мароко Плочка Дизајн

DEN 1216.80

Од стока
Во продавницата

5 pc ПЕЧАТЕНИ КУЈНА ПОСТАВИ : 2 ТЕНЏЕРЕ НОСИТЕЛИ (7" x 8"), 1 РЕРНА МИТ (7' x 13"), и 2 КРПИ (15" x 25").Машина За Миење.Брзо Сушење, Сите Намена.Тоа е сосема нов, со ознаки.Симпатична дизајн.Супер Чистење.Еднократно, одлична за сегашноста.Јас сум за продажба на 5 pc ПЕЧАТЕНИ КУЈНА ПОСТАВИ : 2 ТЕНЏЕРЕ НОСИТЕЛИ (7" x 8"), 1 РЕРНА МИТ (7' x 13"), и 2 КРПИ (15" x 25") МАРОКАНСКИ ПЛОЧКА ДИЗАЈН како што е прикажано на сликите.Машина За Миење.Тоа е сосема нов, со ознаки.Направени од Вредност Пакет во Кина.Крпа : 100% Памук.Рерната Мит & Тенџере Носители : 70% Полиестер & 30% Памук, ве Молиме проверете го мојот други огласи и ако купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дознаете како јас може да се комбинираат вашиот превозот.Јас брод на САД само (или на меѓународно ниво со користење на Глобалната Испорака).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне