.

.

РС Претпријатија Злато и Кафеава Мали Месинг Телескоп со Pullout Дрвена Кутија

РС Претпријатија Злато и Кафеава Мали Месинг Телескоп со Pullout Дрвена Кутија

DEN 456.00

Од стока
Во продавницата

Џеб Двоглед направен од висок квалитет на месинг.Вкупната Димензија : 10 Инчи во Должина x 3 Инчи во Ширина x 3 Инчи во Висина.Тежина со Кутија - 0.4 Оз и Без Кутија.Целосно рачно изработени и функционална.KINKI : Погоден за домашни оркестарот , канцеларијата на оркестарот , kinki итн.УПОТРЕБА : се Идеални за истражување на соседството , на природата.Кога е потребно да го чувајте или пренесувајте, оваа дрвена кутија служи најдобро цел да се задржи безбеден од прашина и нечистотија.На здрав дрвена кутија штити од оштетување и удира кога се врши во збиени багаж, на тој начин обезбедување на преносливост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне