.

.

2021 Најновите Acer Стремат 5 Тенок лап-топ, 15.6 FHD LED Дисплеј, 11 Генерација Intel Core i3-1115G4 Процесор, 8 GB DDR4 RAM меморија, 256 GB SSD, WiFi 6, Амазон Алекса, Windows10 Дом во С Режим (Најнов Мод?

2021 Најновите Acer Стремат 5 Тенок лап-топ, 15.6 FHD LED Дисплеј, 11 Генерација Intel Core i3-1115G4 Процесор,

DEN 11999.76

Од стока
Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【Процесор】11 Генерација Intel Core i3-1115 G4 Процесор (6 MB Кеш, до 4.1 GHz) Intel UHD Графика за 11 Генерација Intel Процесори. 【Екранот】15.6" Full HD дисплеј со 82.58% екран-за-тело, размер 16 : 9 и тесен bezels, уживајте во фотографии, филмови и игри со чист квалитет. 【RAM меморија и Складирање】RAM меморија е надграден со 8 GB high-bandwidth RAM меморија за да непречено да работи на повеќе апликации, и интернет пребарувач јазичиња сите одеднаш; Хард Диск е надогради до 256 GB Цврста Состојба Диск овозможува да брз bootup и податоци transfe. 【Технолошки Спецификации】Windows 10 Дома 64-битна, англиски 1 - USB 3.1 (Тип-C) Генералот 1 порта (до 5 Gbps), 2 - USB 3.1 Генералот 1 Порт (еден со Моќ-исклучување Полнење), 1 - USB 2.0 Порта & 1 - HDMI Порт со HDCP Поддршката HD Камера Intel Безжичен Wi-Fi 6 AX201 802.11 секира До 8 Часа траење на Батеријата. 【Вклучени во пакетот】во Комплет со Крпа.Процесор : 11 Генерација Intel Core i3-1115 G4 Процесор (6 MB Кеш, до 4.1 GHz)Оперативен Систем : Windows 10 Дома 64 English Display : 15.6" Full HD дисплеј со 82.58% екран-за-тело, размер 16 : 9 и тесен bezels Screen Резолуција : 1920 x 1080 Video Картичка : Intel UHD Графика за 11 Генерација Intel Processors Hard Диск : До 2 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Диск или 2 TB Хард Диск Drive Memory : До 32 GB DDR4 SDRAMEthernet : 10/100/1000 Mbps Speaker : High Definition Audio, Acer True Harmony Wireless : Intel Безжичен Wi-Fi 6 AX201 802.11 ax Optical Диск : No Camera : Yes Keyboard : англиски јазик со нумерички Keypad Fingerprint Читателот : No Ports : 1 - USB 3.1 (Тип-C) Генералот 1 порта (до 5 Gbps), 2 - USB 3.1 Генералот 1 Порт (еден со Моќ-исклучување Полнење), 1 - USB 2.0 Порта & 1 - HDMI Порт со HDCP Support Color : Silver Dimensions L x W x H (инчи) : 14.31 x 9.39 x 0.71 inches Weight : 4.19 lbs (1.8 kg).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне