.

.

Таблет КОМПЈУТЕР Gamepad, Тока Тип 200mA 5V Таблет КОМПЈУТЕР Џојстик Безжична Игра Контролер,за Таблет КОМПЈУТЕР за Таблет КОМПЈУТЕР(Жолт)

Таблет КОМПЈУТЕР Gamepad, Тока Тип 200mA 5V Таблет КОМПЈУТЕР Џојстик Безжична Игра Контролер,за Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 1406.40

Од стока
Во продавницата

Една секунда без проблеми, фреквенција конверзија континуирано снимање лесна игра, светлина допира отвори огледало, светлина допира пука.Внимателни детали дизајниран, фиксна операција стабилни, стабилна tensioning се повлече нагоре, се повлече надолу ослободување фиксни, пролет телескопски.Левото копче континуирано снимање фреквенција конверзија вториот префрлување, една секунда снимање повеќе.Повеќе стабилно, непречено игра, четири прсти операција удобно рака чувство.Сеопфатна заштита, без повреда машина, пред назад мека заштита, мека и кожа‑пријателски, не боли екран.Функција : 1. Левото копче континуирано снимање фреквенција конверзија вториот префрлување, една секунда снимање повеќе.2. Внимателни детали дизајниран, фиксна операција стабилни, стабилна tensioning се повлече нагоре, се повлече надолу ослободување фиксни, пролет телескопски.3. Една секунда без проблеми, фреквенција конверзија континуирано снимање лесна игра, светлина допира отвори огледало, светлина допира пука.4. Повеќе стабилно, непречено игра, четири прсти операција удобно рака чувство.5. Сеопфатна заштита, без повреда машина, пред назад мека заштита, мека и кожа‑пријателски, не боли екран.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Таблет КОМПЈУТЕР Gamepad Material : ABSColor : Yellow Applicable Систем : За Систем/IOS System Applicable Производ : За Таблет КОМПЈУТЕР/IOS Таблета PCInterface Тип : Тока Type Charging Тековната:200m ACharging Напон:5 V±0.5 VBattery : Батеријата,45mah Weight : Прибл. 151g Пакет Листа : 1 x Податоци Cable1 x Пар на Таблет PC Gamepad.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tablet PC Gamepad
Material:
ABS
Color:
Yellow
Applicable System:
For System/IOS System
Applicable Product:
For Tablet PC/IOS Tablet PC
Interface Type:
Buckle Type
Charging Current:200mA :
Charging Voltage:5V±0.5V :
Battery:
Battery,45mah
Weight:
Approx. 151g
Package List:
1 x Data Cable1 x Pair of Tablet PC Gamepad :
Вака можеби ќе ви се допадне