.

.

Прилагодено iPhone 12 6.1 Случај Мека TPU Браник Кристално Јасна Шок Апсорбирање на Покрие Персоналните Фото Телефон случај за iPhone 12 6.1 во

Прилагодено iPhone 12 6.1 Случај Мека TPU Браник Кристално Јасна Шок Апсорбирање на Покрие Персоналните Фото

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

❤Персоналните Случај : Ова е прилагодено телефон случај,дизајн свој случај со повеќето најсреќните или незаборавни фотографија,како што се местото на свадба,матура, раѓање бебе, годишнина и така натаму.Текстот и логото се исто така прифатливо. ❤Целосна заштита : Агол Шок Апсорпција Мека TPU Браник Перница нудат максимална заштита од гребнатини, нечистотија ,испакнатини и капки.Воскресна рабови околу камера и екран за целосна безбедност.Премиум TPU материјал дава добра потпора за лизгавиот телефон, и лесно да се инсталира без да се грижи за гребење на вашиот телефон. ❤Smart Случај : Вашиот уред останува целосно функционална ,вклучувајќи ги и безжичните полнење .Прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, говорникот и камера.Lanyard дупка на правата страна може да се закачите lanyards или синџири (не се вклучени). ❤Совршен Подарок : Голем личен подарок за вашето семејство,пријатели,љубители на роденден, денот на вљубените, денот на таткото ,на Мајката Ден, Божиќ Ден, денот на благодарноста е така натаму. ❤Да се постави Обичај Цел : Кликнете на "Прилагодите Сега" ,проверете го моделот на вашиот телефон,да додадете фотографија со висока пиксели, можете да ја измените големината и позицијата на вашата слика и текст за да одговара на начинот на кој сакате.Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба било каква помош. ( ЗАБЕЛЕШКА : телефон случај е транспарентно,за да бидете сигурни Текст е читлива кога ќе го одбра САМО ТЕКСТ дизајн , ве молиме имајте во предвид за да се разликуваат ВНЕСУВАЊЕ на БОЈА од вашиот телефон боја.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне