.

.

Homyl Возачот Страна Надворешноста Огледало Стакло 68079363AA Замена Огледало за RAM меморија 09-18ч - Левата Страна

Homyl Возачот Страна Надворешноста Огледало Стакло 68079363AA Замена Огледало за RAM меморија 09-18ч - Левата

DEN 280.80

Од стока
Во продавницата

* Совршена Fitment, директно замена. * Задниот дел на возилото-видете огледало на автомобил одразува ситуацијата зад себе, на страна и под автомобил, така што возачот може да ги видите овие места индиректно.Тоа ја игра улогата на "вториот око" и се проширува на возачите областа на .Кога автомобил е возење на дожд, снег, магла и други времето, надворешната rearview огледало може да се загрева со греење жица вградени во леќата да се обезбеди јасна површината на леќите. * Направен од високо-квалитетни материјали, високи-температура отпорни, отпорни на корозија, транспарентно стакло огледало ви обезбедува со пошироко возење. * OE : 68050299 AA 68079363 AA. * Fitment : Одговара За РАМ 1500 2500 2009-2018. Опис : - OE : 68050299 AA 68079363 AA - Fitment : Одговара За РАМ 1500 2500 2009-2018 - Направен од високо-квалитетни материјали, високи-температура отпорни, отпорни на корозија, транспарентно стакло огледало ви обезбедува со пошироко возење . - Задниот дел на возилото-видете огледало на автомобил одразува ситуацијата зад себе, на страна и под автомобил, така што возачот може да ги видите овие места индиректно.Тоа ја игра улогата на "вториот око" и се проширува на возачите областа на .Кога автомобил е возење на дожд, снег, магла и други времето, надворешната rearview огледало може да се загрева со греење жица вградени во леќата да се обезбеди јасна површината на леќите. - Совршен Fitment, директно замена.Спецификација : - Материјал : glass Size Табела : Големина : 22×17.2×1.6 см/8.66×6.77×0.63 inch Package Вклучува : Види Option Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне