.

.

YUNHE Корални Руно Сува Коса Капа Мека Туш Губење на Абсорбента Крпа Брзо Сушење Главата Сува Коса Капа Жени

YUNHE Корални Руно Сува Коса Капа Мека Туш Губење на Абсорбента Крпа Брзо Сушење Главата Сува Коса Капа Жени

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

►Премиум Материјал : Природни висок квалитет корални кадифени ткаенини е избран, кој е многу мек, зелена и еколошки пријателска, удобна и пријателска, мека и меки, нежни и мазни и кул и удобно за долгорочна употреба. ►Лесен за Употреба : По една бања или туш се лизга во текот на косата и пресврт во turban како нормален крпа, кука на јамка во текот на копчето за да се заклучи на своето место.Применуваат шминка и се облече сите додека заштеда на време на сушење на вашата коса. ►Дише и Брзо Сушење : материјалот е светлина и дише, мека и пријателски, вода абсорбента и брзо сушење. ►Абсорбента : облик е убава, мека и удобна, ја апсорбира водата веднаш, и тоа не е лесно да се фрли на косата. ►Простор за Заштеда на енергија : Постои гумени прстен во сува коса капа и внатрешно,тоа е еластичен и лесно да висат на ѕидот,простор за заштеда на енергија.Корални Руно Сува Коса Капа Мека Туш Губење на Абсорбента Крпа Брзо Сушење Главата сува коса капа women100% сосема нов и висок quality Features:Лесен за употреба : По една бања или туш се лизга во текот на косата и пресврт во turban како нормален крпа, кука на јамка во текот на копчето за да се заклучи на своето место.Применуваат шминка и се облече сите додека заштеда на време на сушење на вашата коса.Премиум материјал : Природни висок квалитет корални кадифени ткаенини е избран, кој е многу мек, зелена и еколошки пријателска, удобна и пријателска, мека и меки, нежни и мазни и кул и удобно за долгорочна употреба.Дише и брзо сушење : материјалот е светлина и дише, мека и пријателски, вода абсорбента и брзо сушење.Абсорбента : облик е убава, мека и удобна, ја апсорбира водата веднаш, и тоа не е лесно да се фрли на косата.Простор за заштеда на енергија : Постои гумени прстен во сува коса капа и внатрешно,тоа е еластичен и лесно да висат на ѕидот,простор за заштеда на енергија.Спецификација:Материјал : Корални Fleece Size : прибл.25x63cm/9.84x24.80in Optional бои : Жолта/Розова/Виолетово/Сино Сива/Езерото Blue Quantity : 1 Pc Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина:1x Сува Коса Капа(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне