.

.

Datamax 200521-101 CN70 Printpad Печатач, 4 Директна Термичка, RS232, Bluetooth, 230 DPI, E-Бесплатно

Datamax 200521-101 CN70 Printpad Печатач, 4 Директна Термичка, RS232, Bluetooth, 230 DPI, E-Бесплатно

DEN 16701.60

Од стока
Во продавницата

4.1" печати ширина.Полнење и мобилен компјутер и печатач од истата точка.Непосредна комуникација помеѓу уредите.На Print PAD интегрирани печатење системи нудат мобилните работници во удобноста на преносни термички печатач и мобилни компјутерски обединети во еден компактен и ергономски, солиден и сигурен единица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне