.

.

Abraha70 - Матрицата за Оркестарот Ракописниот Кружни Сликарство Образец Pochoirs се Прелива Bricolage Scrapbooking Матрицата Pochoirs - 06443

Abraha70 - Матрицата за Оркестарот Ракописниот Кружни Сликарство Образец Pochoirs се Прелива Bricolage Scrapbooking

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

Ние нудиме на клиентите 2 опции : умре сечење и печат.Ние продаваме умре и штембилите одделно.Ве молиме изберете внимателно пред ставање вашата нарачка!Тенок метал cutting умре е направен од 100% јаглерод челик.Печат за карта во донесувањето одлуки или Умираат намалувања за карта во донесувањето одлуки - Овој прекрасен дизајн е прекрасен начин да ги импресионира вашите најблиски,додавајќи прекрасно сложена функција на облагородување на вашиот papercraft проекти.Совршена алатка за различни креативни активности и е погоден за секоја hobbyist,од почетници до експерти.Направени од издржлив материјал и уникатен дизајн.Мотивите се добри за честитки, Ваучери и Фото Албуми, Фото позадина, Среќен Роденден Налепници, Scrapbooking Умира итн.Голем дар многу убави за Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова година, денот на Благодарноста, Велигден, Роденден, Свадба.. : за Себе , Семејството, Пријатели и - рачно изработени љубовник.За испраќање како подароци за децата , да им помогне да се развие на децата рацете на способност, зголемување на нивните интереси во хартија за сечење и децата способност да се развие интелигенција се создаде некои незаборавни DIY време.Широка Примена : Погоден за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум,карта на акции.DIY Занает, и др.Користете умира или печат да се создаде неверојатна форми од вашите омилени cardstock и хартија, Направи картичка и бележник дизајни за да биде сосема уникатна, па дури и слој овие нагоре за да додадете дополнителна димензија.одличен за сечење фотографии попрецизно, Тие се исто така одлична за правење на stencils, или обложени да се произведе еден неверојатен 3 D ефект.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.кликнете на Додади во Кошничка и ако ви треба никаква поддршка, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.Матрицата За Оркестарот Албум Ракописниот Кружни Сликарство Образец Pochoirs се Прелива Bricolage Scrapbooking Матрицата Pochoirs Product : Цртање Stencil Material : PETPiece големина : прибл и 17,5 см x 17.5 cm Packing : 1piece/lot Features : Направен од пластични материјали,за обновливи и лесен за ракување.Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел,декорација.надвор дизајн ви дава одличен искуство во украсување.Ако ја изберете опцијата со"сите 8 дизајни 8pcs" тоа значи дека ќе добиете 8 stencils е сите различни дизајни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне