.

.

Хемиски Момци GAP_VKIT_16 V Линија полски и Соединение за Полнење, 16 fl. оз, 4 Предмети

Хемиски Момци GAP_VKIT_16 V Линија полски и Соединение за Полнење, 16 fl. оз, 4 Предмети

DEN 1179.36

Од стока
Во продавницата

Конструиран специјално за отпорно на гребење и керамички јасно палта.Оптички одделение микро абразивни технологија за зголемена јасност и прецизност.Дизајниран за употреба со Двојна Акција и ротари полирање.Формулирани со помош без силикони или спојници.Хемиски Момци V Линија на соединение и доработка на производи добиле многу позитивни повратни информации од detailers и ентузијасти слично.Комплет вклучува 16-унца шишиња : (1) V32 Оптички Одделение Екстремни Соединение, (1) V34 Оптички Одделение Хибрид Соединение, (1) V36 Оптички Одделение за Сечење, полски, и (1) V38 Оптички Одделение Финалето полски.Целосната V-Линија за Полнење може да се користи за враќање на paintwork, јасно оптички пластика на фарови и опашка светла, на тркалото на бои, карбонски влакна, и било кој друг надворешен автомобил дел кој е сјајна или јасно.Рафинирано микро-абразиви на V-Линија дојде во груба станува збор за комбинација на жито, и рафинирани полирање на жито, кои можат да се отстрани влажно-пескарење знаци со само dual-акција полирач.Хемиски Момци V Линија на соединение и завршувањето на производи се меѓу нашите најдобри продавачи, бидејќи производите беа воведени.Сега сите тие се вклучени во намалена за полнење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне