.

.

ZYongTao се Применуваат за Vgate ICAR2 OBD Bluetooth 3.0 Црна Портокал се Хранат Поддршка Bimmercode за BMW за

ZYongTao се Применуваат за Vgate ICAR2 OBD Bluetooth 3.0 Црна Портокал се Хранат Поддршка Bimmercode за BMW

DEN 1087.92

Од стока
Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Професионални автомобилската тестирање на материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.Потекло : SZ Дали увезените : Нема Цел број : vgate ICAR2 црна портокал Обичај обработка : Да Предмет Бр . : 37746877933 Тип : Автомобилскиот Компјутер Тестер Detection систем : автомобилскиот компјутер систем за Напојување напонот : 9-16 Работа температура : -20-80 См : 12.5 * 7.5 * 4 vgate Модел : ICAR3 VGATE BT Дали прекуграничната извоз е посветен на понудата : Да.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне