.

.

LIANGJUANG бременоста тело перница со полно тело перница Бременоста Перница за Страна Sleeper,Двојно Оптоварување Перница за Породилно, од Страна на Перница за Спиење за С?

LIANGJUANG бременоста тело перница со полно тело перница Бременоста Перница за Страна Sleeper,Двојно Оптоварување

DEN 1380.00

Од стока
Во продавницата

На убаво дизајниран Породилно тело перница е неопходен подарок за родендени, Божиќ,Денот на Вљубените,Ден на Мајката и годишнина.Исто така добро присутна за да се покаже вашата нега за да некој што го сакаш.Ова целото тело бременоста перница има патент од надвор за лесно чистење.На U-облик на тело перница не е само породилно перница за спиење дизајниран за бремени жени или мајки доилки во споредба,но, исто така, целото тело перница за возрасни кои страдаат од колкот болка, фибромијалгија, ишијас, лошата положба на телото, спортисти, луѓето во физичката терапија или опоравува од повредата, и секој гледа за да се добие подобар сон.породилно тело перница создава стомак поддршка позиција за спиење, читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА.Вкупниот тело во облик на ова тело перница нуди безболна и сладок сон.На U-облик на тело перница заменува потребата за повеќе перници.Ова уникатно дизајниран породилно перница може да ги поддржи вашата глава, врат, раменици, ' рбетот, грбот, стомакот, колковите, нозете, колената и нозете.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне