.

.

ГЛЕЧЕРОТ РЕКИ ZEODORIZE - Отпадоци Кутија Дезодорант за Мачки. Kitty Отпадоци Мирис Контрола, и Eliminator. Мирис Слободни. Сите Природни = 40 мл.

ГЛЕЧЕРОТ РЕКИ ZEODORIZE - Отпадоци Кутија Дезодорант за Мачки. Kitty Отпадоци Мирис Контрола, и Eliminator.

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

ПРИРОДНИТЕ : апсорпција/адсорпција способности привлекување мирис.Јаглен не можат да се натпреваруваат.Се СМЕТА БЕЗБЕДНО ЗА ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ : со OMRI.Го неутрализира смрдеата од домашни миленици и отпад.PREMIUM NON-SENTED КОНТРОЛА Ние се гордееме со фактот дека нашиот производ е сите природни.ПОСИПЕТЕ ги СО ТЕНОК СЛОЈ : Додадете тенок слој на вашиот свежи отпадоци кутија.Тоа е тоа.Ние гарантираме за нашите производи 100% .Ако не сте задоволни, ние ќе се добие целосна наплата.Zeodorize : Е Сите ПРИРОДНИ И БЕЗБЕДНО.Нашата Мачка Отпадоци Дезодорант е сите природни производ е одобрен од страна на (OMRI) Органски Материјали Преглед Институт.Тоа е безбедно за вас, и вашите домашни миленици Нашиот мирис контрола Зеолит се протега на животот на вашата мачка ѓубре, и можете да го користите на било кој бренд на мачка ѓубре.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне