.

.

LIUJIR 4 Парчиња Смешно Маче Милениче Божиќ Закачка Catnip Глувчето Глувци Мачка Играчка

LIUJIR 4 Парчиња Смешно Маче Милениче Божиќ Закачка Catnip Глувчето Глувци Мачка Играчка

DEN 167.76

Од стока
Во продавницата

Добро,оваа играчка е дефинитивно одговара за Божиќ,за своите Божиќ дизајн.Catnip внатре ќе привлече мачка внимание и да ги направи луди,за catnip ќе се возбуди нив.Глувчето за дизајн ќе бидат популарни со нив и раскошна за нив да си игра со.Божиќ модел е декоративни и креативни која ќе красат вашиот дом.Џвака и залак отпор,трајни и многу подароци за нив.Димензии : Должина : 7cm(2.76 во) Ширина : 3.5 см(1.38 во) Висина : 4.5 cm(1.77 во)Количеството : 4 Парчиња(други додатоци демо на сликата не се вклучени!)Пакет се Вклучени : 4* Catnip Mouses Color : Random Material : Ткаенина + Catnip + Cotton Features : Добро,оваа играчка е дефинитивно одговара за Божиќ,за своите Божиќ дизајн.Catnip внатре ќе привлече мачка внимание и да ги направи луди,за catnip ќе се возбуди нив.Глувчето за дизајн ќе бидат популарни со нив и раскошна за нив да си игра со.Божиќ модел е декоративни и креативни која ќе красат вашиот дом.Џвака и залак отпор,трајни и многу подароци за нив.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне