.

.

Големина 4 Трка Главата Ноктите, Кутија од 100

Големина 4 Трка Главата Ноктите, Кутија од 100

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Големина 4 Трка Главата Ноктите, Кутија од 100 Трка Главата Ноктите се дизајнирани за употреба со лесни чевли (светлина челик, алуминиум).Трка Нокти имаат помали месо тело, создавајќи помалку штета во текот на hoof.Трка Главата Ноктите Често се Користи За : Thoroughbreds Квартал Коњи Standardbred Коњи Дополнително, помала големина големина на чевли (како што се оние што се користат од страна на коњчиња или yearlings) може да се користат трка ноктите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне