.

.

Бебе Девојка Облека Кратко Sleeve Т-Маица Врвот + Шорцеви Поставува Бебе Дете Лето Тимови 3pcs

Бебе Девојка Облека Кратко Sleeve Т-Маица Врвот + Шорцеви Поставува Бебе Дете Лето Тимови 3pcs

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Памук и полиестер.Машина За Миење.Материјал : Памук мешавина, со висок квалитет, мека ракување, удобно и дише да носи, не било не иритирачки вашето бебе на кожата.Возраст : Погоден за newbon, 0-3 Месеци 3-6 Месеци, 6-9 Месеци 9-12 Месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци бебето девојки.Популарниот : Симпатична дизајн, удобно ткаенина и многу поубаво отколку слики, бебе девојки ќе добиете тони пофалби на тоа, погодни за 1-от роденден на подарок.Лесно да се грижи : Fadeless и машина перат, тоа е уште големо чувство и нема знаци на истрошеност после миење бројни пати.Прилики : Совршен за фотографија, семеен собир, роденденски подарок, секојдневно носење, playwear.Големина(инчен)70 Блузи Должина : 12.60 Биста : 18.90 Шорцеви Должина : 8.27 Советува Возраст : 3-6 Months80 Блузи Должина : 13.39 Биста : 19.69 Шорцеви Должина : 8.66 Советува Возраст : 6-12 Months90 Блузи Должина : 14.17 Биста : 20.47 Шорцеви Должина : 9.06 Советува Возраст : 12-18 Months100 Блузи Должина : 14.96 Биста : 21.26 Шорцеви Должина : 9.45 Советува Возраст : 18-24 Months Specifications : Материјал : Cotton Season : Пролет Лето Fall Gender : Бебе girls Recommended Возраст Опсег : 0 До 24 Months Color : Khaki Pattern : Писма и остава print Collar : Круг neck Sleeve Должина : Short Pants Должина : Short Style : Случајни/ Симпатична/ Убави/ Модерен Повод : Секојдневниот/ Партии/ Одмор/ Крајбрежје/ Outdoors Package Содржина : 1 x, T-Shirt Tops1 x Shorts1 x Headdress.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне