.

.

CHARMZONE Тон Одговара на Премиум Заштитна Маска 25EA, Беж/Сива/Морнарица/Корали, S/M/L, Индивидуално Спакувани Направени во Кореја (Морнарица, Медиум)

CHARMZONE Тон Одговара на Премиум Заштитна Маска 25EA, Беж/Сива/Морнарица/Корали, S/M/L, Индивидуално Спакувани

DEN 959.76

Од стока
Во продавницата

✅ [CHARMZONE НАПРАВЕНИ] 3 Ply Заштитни Маски за Еднократна употреба се направени од страна на CHARMZONE - експерти во нега на кожата за 37 години. ✅ [НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА] Анти-прашина маска произведени со 100% корејски влакна и филтри - безбедно и лесно да се користи. ✅ [ВОЗДУХ-СВЕТЛО ОДГОВАРА] иритација на Кожата тест завршен - Лесна и мека текстура за да се обезбеди удобност за целиот ден. ✅ [MB FILTER] Висока ефикасност филтрација собирање прашина филтер користи за да се заштити телото од жолт прав и микро прашина. ✅ [ПАТЕНТ ДИЗАЈН] 2 D Ергономски дизајн да се придржуваат совршено со било лицето форма. ✅ [ПОЕДИНЕЧНИ ПАКУВАЊА] Секоја маски се спакувани поединечно за патување или за on-the-go - Совршен подарок за пријателите и семејството, како 25 маски доаѓаат во комплет кутија. ✅ Ве молиме имајте предвид дека некои серии укажуваат на производство датум, наместо на истекување.Ако е така, датумот на истекување е 36 месеци од производство на денот. ✅ [ГОЛЕМИНА ВОДИЧ] S - Деца / М - Жени / L - Мажи (ве молиме погледнете на големината на табелата за повеќе детали). ✅ [ЕКСТРА ИНФО] ве Молиме имајте во предвид дека производот големина информации може да се запише како M (125mm x 148mm) на L големина на пакување. ✅ Ве молиме контактирајте со нас преку пораки Charmzone Службен НИ за било неисправни или погрешно маски испратени и ние ќе се справи со вашето барање што е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне