.

.

shamjina Симпатична Latch Кука Килим за Полнење, Latch Кука Колекции со Печатени Платно DIY Мат Везана Предиво Перница Везови Дома Декор - Пчела

shamjina Симпатична Latch Кука Килим за Полнење, Latch Кука Колекции со Печатени Платно DIY Мат Везана Предиво

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

【Latch Кука за Полнење】Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе. 【Одличен Подарок】Можете да ја направите вашата перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите. 【Празно Везени Крпа】Празно везени крпа со боја-наредени мрежа за лесно пребројување на гласовите. 【Претходно печатени Платно】обоени-кодирани платно помага на вашата DIY работа поудобно и полесно.И со целосен сет на алатки, производот содржи пред-намалување на предиво, кука и упатството за студирање. 【Пакетот Вклучува】 везови теми, везени крпа, капчиња куки.Опис : Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе. - Пред-печатени Платно : обоени-кодирани платно помага на вашата DIY работа поудобно и полесно.И со целосен сет на алатки, производот содржи пред-намалување на предиво, кука и упатството за студирање. - Празно везени крпа со боја-наредени мрежа за лесно пребројување на гласовите. - Пакетот вклучува везови теми, везени крпа, капчиња куки. - Вие може да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите.Спецификација : - Материјал : Акрилик - Size : 30x30cm/11.81x11.81 inch Package Вклучува : 1 Сет Latch Кука Kits Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне