.

.

Брзина Контролер, Отпорни на Абење AntiDrop Моторика, Стабилна Печатење за PackagingOutput Напон од 0-110Vdc

Брзина Контролер, Отпорни на Абење AntiDrop Моторика, Стабилна Печатење за PackagingOutput Напон од 0-110Vdc

DEN 1900.80

Од стока
Во продавницата

Усвојување АБС домување, тоа е анти-пад и отпорни на абење.Широк брзина спектар и стабилна работа.Добри механички перформанси и силна акција.Широко се користи во пакување и печатење, инструменти, облека, машини и други индустрии.Едноставен и лесен за инсталација со панел завртки.Функција : 1. Широк Брзина Спектар И Стабилна Operation2. Добри Механички Перформанси И Силна Action3. Усвојување Абс Домување, Тоа Е Anti Drop И Носат Resistant4. Едноставен И Лесен За Инсталација Со Панел Screws5. Широко Се Користи Во Пакување И Печатење, Инструменти, Облека, Машини И Други Индустрии.Спецификации : Предмет Тип : Брзина Controller Power Влезен Напон : Ac220 V 50/60 Hz Rated Струја : 2.2 AOutput Напон : 0-24 Vdc/0-90 Vdc/0-110 Vdc (Изборен)Контрола Метод : Cw Power : За Еднонасочна струја Помалку Од 120 WCurrent : Dc Мотор Со Номинална Струја Од 2,2 AUse Средина : 10~+50°CRelative Влажност : ≤90%Големина : Прибл. 100 X 60 X 112 Mm / 3.9 2.4 X X 4.4 In Opening Големина : 82×54 Mm 90-2×Φ4.5 Mm Package Листа : 1 X Брзина Контролер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне