.

.

Newmind Поставите 88pcs Кука Бод Маркер Ознака Иглички Поврзана Заклучување Занает со Приклучоци за

Newmind Поставите 88pcs Кука Бод Маркер Ознака Иглички Поврзана Заклучување Занает со Приклучоци за

DEN 2160.00

Од стока
Во продавницата

* Плетење занает материјали во собата : 60pcs срце облик на заклучување бод маркери, 24pcs sock облик на заклучување бод маркери, 4pcs игли точка заштитници во пластична кутија за складирање. * Оваа пластика складирање кутија со 10 прегради, им помогне на одделни предмети лесно. * Бод маркери се направени од пластика, лесни и трајни, не и поедноставно да се користи. * Игли точка заштитници се направени од гума, 2 x Големи димензии и 2 x Мали димензии. * Флексибилен заклучување бод маркери и игли точка заштитници може да се применат за плетење, ткаење, crocheting, scrapbooking, DIY занает проекти, итн.Опис : - Плетење занает материјали во собата : 60pcs срце облик на заклучување бод маркери, 24pcs sock облик на заклучување бод маркери, 4pcs игли точка заштитници во пластична кутија за складирање - Ова пластични складирање кутија со 10 прегради, им помогне на одделни предмети лесно - Бод маркери се направени од пластика, лесни и трајни, не и корисна за употреба - Игли точка заштитници се направени од гума, 2 x Големи димензии и 2 x Мали димензии - Флексибилни заклучување бод маркери и игли точка заштитници може да се применат за плетење, ткаење, crocheting, scrapbooking, DIY занает проекти, etc Package Вклучува : 1 Сет за Плетење Занает Supplies Note : 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата помеѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Надеж за вашиот вид разбирање и имаат пријатен шопинг ден!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне