.

.

FANGLMY Завртка Помине Врзивно Книшка Бакар Позлатен Мајка Занитвам/Фото Албум Спојка Заклучување со Завртки (Големина: M2)

FANGLMY Завртка Помине Врзивно Книшка Бакар Позлатен Мајка Занитвам/Фото Албум Спојка Заклучување со Завртки

DEN 2392.80

Од стока
Во продавницата

FANGLMY На завртката површината е поцинкуван и не е лесно да се оксидираат, но не се погодни за употреба во влажни средини.висока цврстина, отпорност на корозија, може да се користи во влажни средини и не се грижите за оксидација.Со тешки повлече, едноставна структура, лесен за употреба, судир отпорни, итн.важечки за сите видови на хардверски додатоци.Фиксна инсталација,Завртка за електронски додатоци.Лесно да се инсталира и да ги зачувува досадни чекори.Тоа исто така може да се заштити завртки и ефективно спречување на ' рѓа.Тоа е погоден за сите видови на завртка декорација, едноставен и лесен за инсталација, се заштедат пари и да покаже личност, полна со простор за живеење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне