.

.

Vaxson 3-Pack Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со GARMIN fenix 5X Плус Sapphire 9H Заштитна Guard Филм Заштитници

Vaxson 3-Pack Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со GARMIN fenix 5X Плус Sapphire 9H Заштитна Guard

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични. Во 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне