.

.

Caka Случај Компатибилен за iPhone 13 Случај Жени, Девојки Сјајот со Вграден Екран Заштитник Bling Искра Течни Сјајна жив песок со Полно Тело, Заштитни Случај за iPhone 13 6.1 инч?

Caka Случај Компатибилен за iPhone 13 Случај Жени, Девојки Сјајот со Вграден Екран Заштитник Bling Искра Течни

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

❤[Сјајот со Полно Тело Случај за i Phone 13 (6.1 инчи, 2021 Порака), дека НЕМА да ОДГОВАРА на i Phone 13 Про (6.1 инчи), i Phone 13 мини (5.4 инчи) или i Phone 13 Про Макс (6.7 инчи).] Течноста е БЕЛА МИНЕРАЛНИ МАСЛА, кој е безопасен за нашата кожа. ❤[Воена Одделение за Заштита] Caka i Phone 13 жени, девојки случај е направен од премиум мека TPU материјал и рамката е тешко КОМПЈУТЕР, двоен слој обезбедува 360 степени солиден заштита.Четири cushioned браник создаден за да се зголеми безбедноста за време паѓа и паѓа. ❤[Вграден Екран Заштита] Caka i Phone 13 bling искра случај со вграден-во допир чувствителни и анти-нула екран заштитник, заштита на екран од гребење и пукнатини.Прецизни cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот i Phone 13. ❤[Искра Водопад i Phone 13 Случај] Оваа i Phone 13 сјајот течни телефон случај го прави bling љубов во облик на sequins се движат слободно, исто како и на ѕвездите кои лебдат во водата, не се само убави, но, исто така, донесе многу забава за вас и вашите пријатели или семејството. ❤[Фантастична Сјајот Подарок за да се Изразуваат Љубов] како Совршен подарок за вашето семејство, пријатели и љубител на нејзиниот роденден или на празник.Таа ќе се допаѓа.Caka i Phone 13 телефон случај ќе биде вашиот најдобар избор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне