.

.

Gaxi Штракаат Младата Шетач Pendant Играчка Ротирачки Кревет Виси Кревет Бел Играчка Рано Образование Когнитивни Играчка

Gaxi Штракаат Младата Шетач Pendant Играчка Ротирачки Кревет Виси Кревет Бел Играчка Рано Образование Когнитивни

DEN 1641.60

Од стока
Во продавницата

1. Овој производ е за да се смири детето чувства, тоа е еден артефакт на детето да заспијам, со светли бои. 2. Уникатен дизајн на јасни правец на chimes, со различни животински форми, може да привлече мали деца да го дофати, се тресат, и притиснете. 3. Шарени и мека цртан филм сликата го привлекува детското внимание, промовира визуелна развој, и смирува детето и промовира мирен сон. 4. Пластични тока прстен лесно може да се инсталира на шетач, ноќни, итн., и може да се користи во затворени простории и на отворено. 5. Сонцето чадор структура е погодно Компатибилен со детето да се сфати и да играат на сигурно.Капата крошна дизајн, цртан филм сликата, тресење и вртење, забавуваа доенче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне