.

.

ТВ LED Backlights, 6.56 FT LED Светла 46-60 инчен Телевизори, RGB ТВ LED Лента Светла со Далечинскиот управувач ,ТВ USB Боја се Менува String Светла LED Јаже Светла со DIY Режим за Спалната со

ТВ LED Backlights, 6.56 FT LED Светла 46-60 инчен Телевизори, RGB ТВ LED Лента Светла со Далечинскиот управувач

DEN 496.80

Од стока
Во продавницата

Нова Надградба Led лента, светлата за:Оваа Led лента, светлата за полнење за ТВ може да го промени бои и брзината со далечинското.Овој ТВ LED backlights има RGB(Red, Green, Blue), 16 различно обоени опции, и има DIY.Cuttable LED ТВ Backlights:Led лента, светлата е погодна за 46 - 60 инчен ТЕЛЕВИЗОР.Led лента, светлата е cuttable помеѓу секоја 3 led диоди.Таа се напојува преку USB. 24key далечински-16 боја се менува-dimmable 4 режими.Совршен Амбиент Светлина:LED јаже светла се изработени од 5050 LED светла и посилно лепило.Флексибилна лента, светлата можат да ги красат вашата спална соба, ТВ и така натаму, одлична за Божиќ, ноќта на Вештерките, Партии и сл.Супериорен & Safe Материјал:Користење на двоен слој на бакар PCB одбор за да се задржи мешани бои, дури и повеќе.Ние направивме знак на LED јаже светла, само поврзани тоа според марко.Грижете се-Бесплатно Гаранција:Ова е се-ВО-ЕДЕН комплет доаѓа со 5 VUSB, контролор, ТВ светлина лента и прирачник за корисникот.Led лента, светлата за поддршка од 90 Дена 100% Задоволство Гаранција и 1 Година Warrany.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне