.

.

Косата Камења Тетоважа Налепници Лицето Тело Накит Налепници Очи Челото Сирена Кристал Сјајот Тетоважи со Себе Лепило Кристал Солзи Паста за DIY Телото Уметност, Deca

Косата Камења Тетоважа Налепници Лицето Тело Накит Налепници Очи Челото Сирена Кристал Сјајот Тетоважи со Себе

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

????ЦЕЛОСНАТА ПОЛНЕЊЕ : 6 КОМПЈУТЕРИ кристал тетоважа накит камења налепници украс за на коса, челото, лицето, веѓа, градите, тело итн. ????ШИРОКО се КОРИСТИ : Сирена тетоважа може да се користи во музички фестивали, партија материјали, Cosplay, ноќта на Вештерките, се покаже, се облекуваат, карневал, може да се носи насекаде на твоето лице или тело. ????ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ & ОТСТРАНИ : Накит тетоважа се самолепливи,па апликација е лесно, само тргни надвор од поддршка на хартија и да се држиме според дизајни.Нема повеќе потреба да го користите екстра лепак, така лесен за употреба, туку веднаш да се направи сте гламурозна. ????СОВРШЕН ТЕТОВАЖА DECALS : Ова коса, накит серија ќе направи да изгледате прекрасно,само место на вашите скапоцени камења на твоето лице или тело, тоа ќе ти стане фокусот на партија !. ????ОБНОВЛИВИ И БЕЗБЕДНО : 100% безбеден и здрав материјал за употреба.Направен од кристал и акрил дијамант.На накит налепници се обновливи,чиста нив по прв пат употреба,повторна употреба со екстра eyelash лепак или тело на лепак да се направи тоа лепило да се користи повторно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне