.

.

VCTERFK Мека Куче Конус Јака за Големи Средни Мали Кучиња и Мачки По Операцијата, Гумени Куче Вратот Крофна Дебела,Гумени Мачка Конус Јака,E-Јака за Кучиња Обновување, К

VCTERFK Мека Куче Конус Јака за Големи Средни Мали Кучиња и Мачки По Операцијата, Гумени Куче Вратот Крофна

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

Гумени обновување јака, можете да ги разбивам тоа и чувајте го во мал простор кога не го користите тоа и постои патент отворањето, од една страна, може да се земе чантата вади и се мијат надвор крпа перат.Многу удобно.Куче обновување јака е куче конус алтернативни кои би ги домашно милениче од лижење lnjured области.Јака работи како бариера околу вашето куче е вратот што ќе ги спречи од гребење и гризе места што не треба.Со оваа јака на, домашно милениче нема да стигнат до lnjuries во ногата, торзото, или назад област, така што нема да биде во можност да се бода разлика или се воведе lnfection во раната.Се обезбеди побрза обнова на домашно милениче.Гумени куче јака ќе им овозможи на куче или мачка за да се избегне ограничувањето на визија, движење, играње, јадење, пиење, или за спиење во текот на исцелување период.Оваа единица не е гломазна,капакот е изработен од мека и кожа-пријателски материјал кој не chafe или бришење на кучешки на кожата.Прилагодлив : Има прилагодливи велкро на јака отворање.Можете да ја прилагодите јака за да ги собере мачки или кучиња, а потоа се држи на лепенка.Мекото надворешниот материјал овозможува на вашето куче да носат удобно без попречување на домашно милениче поглед.Внимание : ве Молиме МЕРКА на вашето домашно милениче со печатење од нашиот Водич кои се однесуваат на нашиот веб-сајт големината на табелата за најдобро одговара пред да нарачате.големина на : Мали (Вратот Дебелина : 5"-7").Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне