.

.

42 Листови Привремени Тетоважи Цвеќиња Пеперутка Симпатична Мачка Стил Водоотпорен Лажни Тетоважи Рака Вратот Бедрото Телото Уметност Тетоважи Налепници за Жени,

42 Листови Привремени Тетоважи Цвеќиња Пеперутка Симпатична Мачка Стил Водоотпорен Лажни Тетоважи Рака Вратот

DEN 215.04

Од стока
Во продавницата

42 листови привремени тетоважи, 12 листови големи димензии 21x11.5 CM/8.2"x4.5" тетоважа на налепници и 30 листови 10.5x6 CM/4.1"x2.4" тетоважа налепници, 150+ прекрасни дизајни, постои голем избор на тетоважи за вас да се промени во било кое време/ секој момент, што се користи за било кој дел од вашето тело.Лажни тетоважи ќе трае 3-7 дена и да го задржи својот свеж изглед.Тие доаѓаат во елегантни дизајни вклучувајќи цвеќиња, пеперутки, симпатична мачка, геометриски цртежи, животински печати, и повеќе.ARYIKEOL привремена тетоважа налепници совршен за жени, девојки, млади, возрасни & деца.Овие стилски тетоважа налепници се водоотпорни, нетоксичен, безбеден.Предизвикува никаква болка и да остават без лузни.Ефектот на лажни тетоважа е блиску до вистинска тетоважа.Тоа дури може да биде вметнат на многу објекти како декорација.Со долги-трајни и водоотпорен-како вистински adornments.Нашите привремени тетоважи се исклучително разновиден и мулти-се користи за фестивалот, роденден партии, дома декор, bachelorette забави, свадби, музички фестивали празник, пливање, плажа, лето стил, базен, патуваат, клуб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне