.

.

Формулиран Океан Животните Уметност Печати Симпатична Море Живот Уметност, Сликарство, Акварел Апстракт Алги Seahorse Корали морска ѕвезда Уметност, Сет од 4(8 x10 )Пла

Формулиран Океан Животните Уметност Печати Симпатична Море Живот Уметност, Сликарство, Акварел Апстракт Алги

DEN 1401.60

Од стока
Во продавницата

◆ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРЕЗЕНТАЦИЈА◆ Нашите под морето акварел сликарство е 100% сосема нов и висок квалитет и издржливи во употреба и заштита на животната средина,па нашиот производ сакан од децата&маса. ◆КРЕАТИВЕН ВНАТРЕШНИ ѕидови ОРКЕСТАРОТ ПОДАРОК◆ Дали треба да заличи вашето детска соба?Тоа е Толку Лесно!Бидејќи нашиот океанот тема ѕид уметност се уникатно го направи,тоа е така посебна декорација.Второ,тоа е совршен за многу прилика,како дневна соба,dorm соба,playroom, детска соба или бања, бебе соба оркестарот или дури и повеќе место. ◆ПРЕДНОСТИ НА НИВ◆ Овие апстрактни плажа слика слика може да се направи на вашето дете соба повеќе убави и ги донесе повеќе забава. ◆КОРИСТЕЊЕ ЛЕСНО◆ Тоа е лесно да се донесе нашите уметност слика во слика рамка и лесно да се заврши и украсете го вашиот дом за само неколку минути. (нашата платно уметност отпечатоци не содржат слика рамки, па затоа треба да се подготви рамката што сакате да се стави на нашите производи во.). ◆ПЛАТНО УМЕТНОСТ ПОСТЕРИ СОДРЖИНА & ГОЛЕМИНА◆ Алги уметност печати, Starflish уметност печати, Seahorse уметност печати, Корални уметност печати. -8"x10"(20cmx25cm) ,Сет од 4 Уметност постери, Рамката не е вклучена.Не само што можеме да ги красат нашиот дом, но, исто така, може да се користи како подарок за нашето семејство, пријателите, децата, па дури и љубовници, да ја споделат радоста со нив.Пред нашите платно сликарство достигнува својата рака, може да се подготви вашата омилена рамка однапред, така што можете да го инсталирате и ги красат тоа веднаш. · Водоотпорен. · Издржлив. · Совршена дебелина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне