.

.

COSCOOL Сонцето Сенка Плови Хардвер Комплет 5 Инчен Инсталација Нерѓосувачки Челик Хардвер за Полнење за Триаголен Сенка Плови

COSCOOL Сонцето Сенка Плови Хардвер Комплет 5 Инчен Инсталација Нерѓосувачки Челик Хардвер за Полнење за Триаголен

DEN 868.80

Од стока
Во продавницата

Сет од сенка плови хардвер за полнење за ТРИАГОЛЕН сенка плови вклучува Turnbuckle(2 парчиња), Рампа око(3pcs), Carabineer/кука(1pc),Завртки(12pcs),проширување водител на завртки(12pcs),и инсталација рачно.Нерѓосувачки челик(304) хардвер за полнење за Триаголен сонцето сенка плови инсталација. 5 инчи значи дека должината на turnbuckle може да се прилагоди од 5 инчи да 6.5 инчи, Со затегнување на turnbuckle да се генерираат тензии, која може да направи вашата сенка плови стабилна.Високо оптоварување на капацитет на носивост, и нерѓосувачки челик има ' рѓа-доказ својства, па затоа е особено погоден за употреба на отворено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне