.

.

MOCOIMOP Garmin Egde Надвор Пред Велосипед Компјутер Планината за Garmin Edge 200 500 510 520 800 810 820 1000 1030, Универзална за Сите Спортски Акција Камера, Компатибилен со 31.8 mm 25.4 mm Handlebar

MOCOIMOP Garmin Egde Надвор Пред Велосипед Компјутер Планината за Garmin Edge 200 500 510 520 800 810 820 1000

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

【Компатибилен со 】Велосипед надвор пред комбо планината & велосипед надвор пред компјутер планината компатибилен со спорт камера & garmin edge 200 500 510 520 800 810 820 1000 1030, велосипедот handlebar планината за 31.8 mm 25.4 mm handlebar.Покрај тоа, таа, исто така може да се користи како светло клип за да ја поправи велосипед светла. 【Лесно да се Инсталира и Користи】Само unscrew на завртката одговара на out-пред велосипед комбо компјутер гората, го инсталирате на велосипедот handlebar, а потоа и затегнете ја завртката.Тоа може да се заврши во рок од 2-3 минути од страна на една личност, кој е многу лесно да се инсталира. 【Мали Димензии & Лесни 】велосипедот компјутер комбинација handlebar заградата тежи само 90 грама.Тоа е мал и лесно да се носат, може да се стави во вашиот џеб или ранец. 【Широко се Користи】Може да се користи за Инсталирање на светлата, stopwatches, спортски камери или мобилни телефони.Инсталација позиција и агол може да се прилагоди по себе, која е многу цврста и не ќе бидат погодени или да се пресели поради пречки на патот. 【Високо-квалитетни Материјали】Велосипед надвор пред комбо компјутер планината се изработени од алуминиумска легура со висока јачина, мала тежина и отпорност.Уморни од вашиот четврт-претвори Garmin диск кршење кога ќе се погоди некој се судрат со голема брзина?Уморни од планината лизгање надолу врз рачката бар, како ќе се вози?.Не гледам повеќе.Ова го решава и проблеми!Плус, има навистина кул четврт-пак "под" па можете да додадете или отстраните камера или светлата брзо.Спорт Камера.Компатибилен со велосипед handlebar големина 31.8 mm 25.4 mm.Garmin Edge 200 500 510 520 800 810 820 1000 1030. Уморни од вашиот четврт-претвори Garmin диск кршење кога ќе се погоди некој се судрат со голема брзина?Уморни од планината лизгање надолу врз рачката бар, како ќе се вози?Не гледам повеќе.Ова го решава и проблеми!Плус, има навистина кул четврт-пак "под" па можете да додадете или отстраните камера или светлата брзо.Спорт Камерата е Компатибилна со велосипед handlebar големина 31.8 mm 25.4 mm Garmin Edge 200 500 510 520 800 810 820 1000 1030.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне