.

.

Зелена Boho Апстракт Современите Акварел Ѕид Уметност Постери Дома Декор Farmhouse Минималистички Сликарство Современа Длабоко Зелена Уметнички дела Боја Блок Четка Сл

Зелена Boho Апстракт Современите Акварел Ѕид Уметност Постери Дома Декор Farmhouse Минималистички Сликарство

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Дизајн : Длабоко Зелена апстрактно сликарство уметничко дело со модерна и смирувачки акварел четка потези во различни модели за да се создаде современ минималистички изглед.Во собата и Димензии : 4-парче Уметност Print Set - Секој поединец печати мерки 8in.x 10in.Материјали : - Професионално печатени на премиум мат тешка категорија хартија со исчезнат отпорни мастило.Рамки и душеци не се вклучени.Artboards вклучуваат 4 апстракт четка стоукс во кружни и линеарни модели.Оваа 4 Парче Уметност Print Set by KB & Мене е совршен современа Зелена и Бела боја апстракт современите ѕид оркестарот за да додадете шик бохемски се чувствуваат да било дневна соба, бања, спална соба, канцеларија, училница, playroom, детска соба или расадник.Овие отпечатоци функција ексклузивни обичај четка удар сликарство и уметнички дела, печатени за висок квалитет премиум мат тешка категорија хартија со исчезнат отпорни мастило.Овие смирување и минималистички ѕид уметност отпечатоци со апстрактни уметнички дела ќе комплимент секоја соба во вашиот дом.Ги купите овие уметност отпечатоци за себе или како внимателен подарок за семејството и пријателите.Сега можете да додадете модерна и бохемски чувствуваат за секоја соба од виси нашите акварел сликарство инспириран уметност отпечатоци во вашиот дом.Рамки и душеци не се опфатени!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне