.

.

Mayouko TIG Заварување Носител на Факелот,Заварување Факел Метал Стои со Силна Магнетна База, Магнетни TIG Факел Носител, Магнетни TIG Заварување Факел Стојат Носителот

Mayouko TIG Заварување Носител на Факелот,Заварување Факел Метал Стои со Силна Магнетна База, Магнетни TIG Факел

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Тешки изградба во прав обложен во црвено дебел метал и силна магнетна база.Безбедно и уредно се одржи TIG факел во местото на врвот или работа под клупа или било какви било обоени метали површината.Одговара на сите TIG заварување факелот и плазма машина факел, 2 удобен пристапни точки кои го прават тоа лесно да го вметнете факел без оглед на големината капа или колку е голема вашата гас млазницата е.Магнетна база овозможува брзо и лесно поставување и repositioning, да се спречи оштетување на волфрам совет и керамички млазницата.Вкупната димензија : 90x85x155mm, основната големина : Кол 85mm.Оваа Mayouko заварување факел метал стои со силна магнетна база, може да безбедно и уредно се одржи TIG факел во местото на врвот или работа под клупа или било какви било обоени метали површината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне