.

.

Tripp Лајт (CSD1006USB) 10-Уред Десктоп USB Станица за Полнење за Таблети, падовите и E-Читатели, Црна

Tripp Лајт (CSD1006USB) 10-Уред Десктоп USB Станица за Полнење за Таблети, падовите и E-Читатели, Црна

DEN 674.40

Од стока
Во продавницата

USB ПОЛНЕЊЕ ЗА БРЗ ПРЕСВРТ : Заклучување куќиште овозможува USB полнење до 10 таблети, падовите и e-читатели, до 10.5 инчи.Испорачува до 5 V 2.4 ЕДНА порта преку П.Н.Е. 1.2 брзо полнење.Станица за полнење се препорачува каде повеќе мобилни уреди се користат училишта, канцеларии, магацини, и слично.НЕРЕДОТ-НАМАЛУВАЊЕ на ОРГАНИЗАЦИЈАТА ЗА НАЈМНОГУ ДЕСЕТ УРЕДИ : 1.25 во.широк слотови се одржи уреди до 10.5 инчи и може да бидат отстранети за да се приспособат на подебели уреди.Каблирање е заштитена под полицата послужавник за да се ублажи нередот.Шест нога AC влез кабелот со десен агол NEMA 5-15 P plug достигне погодни места.ЗАКЛУЧУВАЊЕ на КАПАК & СЕОПФАТНИ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Брави со вклучени копчиња за да помогне да се спречи уред кражба, оштетување или мешање.Мулти dock станица за полнење вклучува комбинација кабел за заклучување кој обезбедува единица за маса или количка.ОТСТРАНЛИВ DIVIDERS & ФЛЕКСИБИЛНИ РАСПОРЕДУВАЊЕ : 10 порта станица за полнење е големина за поставување на маса или количка.USB полнач е пренослив за употреба како преносни полнење центар.Капакот е пренослив за лесен пристап до уреди. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ ГАРАНЦИЈА.Стил : Desktop | Големина : 10 (USB).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне