.

.

Keychain eyeglass шрафцигер, шрафцигер за скролување,5PCS/Set 3 во 1 Алуминиум Челик Eyeglass Шрафцигер очила со Watch Поправка Комплет Со Keychain Преносни Шрафцигер Рака Алатки, eyeglass по?

Keychain eyeglass шрафцигер, шрафцигер за скролување,5PCS/Set 3 во 1 Алуминиум Челик Eyeglass Шрафцигер очила

DEN 106.80

Од стока
Во продавницата

Totall Lenght : 6cm/ 2.36 (без keychain); Изработени од високо квалитетни нерѓосувачки челик KEYCHAIN ПРСТЕН ДИЗАЈН : Секоја мини шрафцигер доаѓа со keychain прстен што го прави ултра-преносни и лесно да се носат 3 МИНИ АЛАТКИ ВО ЕДНА : мини шрафцигер се состои од рамна глава шрафцигер, филипс шрафцигер и ѕвезда орев возачот Лесно да се отстрани и да вметнете шрафовите на вашите мали предмети како очила, очила за сонце, часовници, мобилен телефон и повеќе мини прецизни уреди Пакет содржина : 5 ПАРЧИЊА 3 во 1 мини шрафцигер keychain.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне