.

.

Banooo Куче Конус Јака Мека, Пет Обновување на Конус за Кучиња и Мачки, Заштитна Јака По Операцијата за Мали, Средни и Големи Кучиња

Banooo Куче Конус Јака Мека, Пет Обновување на Конус за Кучиња и Мачки, Заштитна Јака По Операцијата за Мали,

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

????【Големина 】 : XL : Вратот дебелина : 14.17"-16.9", Должина : 10"; препорачливо е да изберете големина според најновите мерења на вашето домашно милениче пред купување на куче шишарки.Ако вашето куче е меѓу големини, ве молиме големина нагоре.Ве молиме имајте предвид дека S и М големина е мал, ве молиме да се измери големината внимателно пред купување. ????【Широк спектар на употреба】 : Куче конуси можат да се користат за пет капење, домашни миленичиња нокти кроење, пост-оперативно заштита и обнова, спречување на домашни миленици од лижење повреди, итн.Ова куче рехабилитација јака главно ги штити кучето е главата, вратот и предниот дел на нозете. ????【Уникатен дизајн】 : Велкро дизајн, силна лепливоста, не-леплива коса.Вграден-во масажа точки, масажа на вратот, се промовира циркулацијата на крвта на домашно милениче, и да се направи миленичиња повеќе удобен за носење. ????【Висок квалитет】 : Избраниот ЕВА материјал, мека крпа ивица, со добра мекост, удобен за носење, абразија-отпорни и отпорно на гребење, не му наштети на кожата, не се носат на вратот. ????【Услуги на клиентите】 : Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа на работни дена да го реши проблемот за вас.Изберете големини според најновите мерења на вашето домашно милениче пред да купите.Ако вашето куче е меѓу големини, ве молиме големина нагоре.S: Вратот дебелина : 6.68-8.26, Должина : 4. М:Вратот дебелина : 9.44-11.41, Должина : 6. L: Вратот дебелина : 13.38-15.74, Должина : 8. XL: Вратот дебелина : 14.17-16.9, Должина : 10. XXL: Вратот дебелина : 17.32-20, Должина : 12. Banooo милениче материјали продавница е посветена на обезбедување на миленици со квалитет на производот.Ние се инсистира на изборот на високо-квалитетни суровини, и софистициран процес на производство, со што секој производ добро е нашата оригинална идеја.S: Вратот дебелина : 6.68-8.26, Должина : 4 M:Вратот дебелина : 9.44-11.41, Должина : 6 L: Вратот дебелина : 13.38-15.74, Должина : 8 XL: Вратот дебелина : 14.17-16.9, Должина : 10 XXL: Вратот дебелина : 17.32-20, Должина : 12.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне