.

.

зелена зеле Snap + Оди Избрише-Оф Bibs (3 Парчиња) | Водоотпорни, Лесно Чистење | Фати-Сите Џеб | Направени Без ПВЦ, Формалдехид

зелена зеле Snap + Оди Избрише-Оф Bibs (3 Парчиња) | Водоотпорни, Лесно Чистење | Фати-Сите Џеб | Направени

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Навивам хаос, кадар, и да си одат - совршени за on-the-go хранење, ова лигавче уредно ролни и прилепува за чување прибор или мали закуски во џеб, и по употребата држи неуредна прибор и лигавче содржани.Водоотпорен заштита - Дизајниран да обезбеди лесен водоотпорен заштита за неуредна јадат за време на хранење.Превртува џеб - флип џеб од назад кон напред за подолг фати-сите џеб да го фати храна spills.Contoured дизајн - Нов дизајн останува да се стави како бебето се движи за време на јадење.Издржливи материјали - врши без азо-бои, формалдехид и ПВЦ за бебето здравје и БЛАГОСОСТОЈБА.Боја : Аква Кит Ленти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне