.

.

KES Сите МЕСИНГ Рачен Туш Заградата Рачни Туш замена на Држачот за Ѕид Бранеа Никел, C213-BN

KES Сите МЕСИНГ Рачен Туш Заградата Рачни Туш замена на Држачот за Ѕид Бранеа Никел, C213-BN

DEN 2085.60

Од стока
Во продавницата

Лесна Инсталација - Користете завртка-монтажа со нерѓосувачки челични навртки и заштита во пакет.Завртки се направени од SUS 304 од не ' рѓосувачки челик и нема да рѓа.MAX.Вчитај : 5 КГ завртка-монтирање на цврсти бетонски ѕид.Метална Конструкција - Направени од Цврст месинг, НЕ-пластика, обезбедување на издржливост и долговечност.Вртливата Топката Connection - Целосно прилагодливи на секој агол, се погодни да се одржи на рака туш главата и мијалник sprayer.Бранеа Заврши : Бранеа од нерѓосувачки челик заврши bulit да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions, и tarnishing.Пакетот Вклучува - 1 x Туш Заграда, 1 х Хардвер Пакет (за завртка-планината инсталација), Инструкции за Инсталација.Боја : Бранеа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне