.

.

Supco CR87-21 Orginal Замена на Делови

Supco CR87-21 Orginal Замена на Делови

DEN 741.84

Од стока
Во продавницата

Пакет Димензии : 16.9 H x 1.5 L x 16.0 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.192 килограми.Лесно да се инсталира.Земја на Потекло : Кина.Supco Cr87-21 Rec Cht 31 Ден од 50 До 120 F, Направени во Кина, Дел Број : CR87-21, Број на Предмети : 1, Бренд Име : Supco.Лесен за Употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне